DOBRA MARKA 2022

Marka CLARK znalazła się w gronie Laureatów jedenasty edycji ogólnopolskiego, ponad branżowego Programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, którego celem jest promowanie najbardziej innowacyjnych, rozwojowych i rozpoznawalnych marek dostępnych na polskim rynku. Tytuł przyznany w kategorii: Odkrycie Roku
Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz jedenasty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych Brandów.
Nagrody Dobra Marka w kategorii Odkrycie Roku przyznawane są na podstawie
badań realizowanych przez Dział Badań i Analiz Rynku, którego zadaniem jest obserwacja rynku polegająca na badaniu całości stosunków rynkowych w konkretnej branży. Na ich bieżące analizy składają się: pozycja producenta na rynku, obecni i potencjalni klienci, ceny produktów lub usług, kanały dystrybucji oraz szanse marki i produktu na wpasowanie się w oczekiwania klientów.


Marka CLARK została wysoko oceniona, dlatego postanowiliśmy wyróżnić ją tytułem DOBRA MARKA 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

dobra marka-majtki menstruacyjne clark

Zostaw komentarz

CLARK to nie majtki menstruacyjne , to styl życia ❤️