Dostawa

DOSTAWA

Informujemy, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 2519), prowadząc sprzedaż wyłącznie drogą wysyłkową sklep Clark Underwear jest zwolniony z obowiązku wysyłania paragonów fiskalnych razem z zamówieniami.
Dowód zakupu w postaci paragonu / faktury nie jest wymagany przy dokonywaniu zwrotu towaru.

Zamówienia złożone w sklepie clarkk.pl na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub Poczta Polska. Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony czas realizacji zamówienia, który liczymy od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. 

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczony jest najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego jednak w przypadku dużej liczby zamówień jednego dnia czas wysyłki może wynieść maksymalnie do 7 dni roboczych.

Koszt przesyłki na terenie Polski to kwota 9,99 złotych za przesyłki na wszystkie produkty.

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Płatności zazwyczaj księgowane są w ciągu 2-3 dni roboczych. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której informujemy o wysłanej paczce. 

Wtedy otrzymasz swoje zamówienie w ciągu 3 dni . 

Zamówienia złożone w okresie 10.11.2022 - 15.12.2022 mogą mieć wydłużony czas wysyłki do 14 dni roboczych.

Bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość .