Jak dbać o Majtki Menstruacyjne ?

Wyobraź sobie, że dostajesz okres i nie musisz sięgać po żadne dodatkowe zabezpieczenie, bo masz majtki menstruacyjne CLARK.

Prawda, że brzmi świetnie? To inwestycja nie tylko w dobre samopoczucie, ale także właściwą higienę. Jeśli chcesz, aby nasza bielizna do zadań specjalnych służyła ci jak najdłużej, musisz o nią dbać. Za moment przekonasz się, że to wcale nie jest trudne.

Majtki menstruacyjne – komfort, higiena, ekologia Podpaski, tampony, kubeczki menstruacyjne – wreszcie można o nich zapomnieć. Równie skuteczne, wygodniejsze w noszeniu i zdecydowanie bardziej ekologiczne są majtki wielokrotnego użytku ze specjalną wkładką, która nie dość, że wchłania krew, to na dodatek szybko wysycha, zapewniając uczucie świeżości w ciągu dnia nawet do 12 godzin.

 

 

Odpowiednio pielęgnowane będą służyć ci przed kilka dobrych lat. Aby jednak tak się stało, musisz wiedzieć, jak o nie dbać. Oto garść przydatnych wskazówek:


1. Po każdym użyciu bieliznę menstruacyjną płucz w zimnej wodzie przez 30 minut lub do momentu, aż wkładka będzie czysta.
2. Wrzuć majtki do pralki i wybierz tryb prania ręcznego o temperaturze maksymalnie 30 stopni Celsjusza z użyciem łagodnych środków do prania.
3. Po wypraniu susz bieliznę tradycyjną metodą i w warunkach domowych – najlepiej na rozkładanej suszarce, rezygnując w ten sposób ze słońca czy rozwiązań mechanicznych.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji, które zapamiętasz!

Prawda, że nie jest to skomplikowane? Wystarczy trzymać się tych trzech zasad, aby bielizna menstruacyjna spełniała swoje zadanie jak należy przez wiele lat i z korzyścią dla twojego samopoczucia. Istotne, aby trzymać się naszych wytycznych. Materiał, z którego uszyto majtki wielorazowego użytku, pozostanie delikatny w dotyku, chłonny i bezpieczny dla skóry wyłącznie, gdy będziesz o nie dbać z należytą ostrożnością.


Powtórzmy to jeszcze raz: płukanie w chłodnej wodzie, pranie w niskiej temperaturze bez silnych detergentów, a następnie naturalne suszenie w domu. I to wszystko, jeśli chodzi o pielęgnację! Możesz przyzwyczajać się do tego, że bielizna Clark będzie towarzyszyć ci co miesiączkę!

Zostaw komentarz

CLARK to nie majtki menstruacyjne , to styl życia ❤️