Jak szybko Wysuszyc majtki menstruacyjne?

Czy wiesz, że majtki menstruacyjne CLARK mogą służyć Ci nawet przez 5-7 lat, umożliwiając jednorazowe noszenie nawet przez 12 godzin? To nie tylko kwestia wygody, ale również oszczędności. Mimo że używamy najwyższej jakości materiałów, niewłaściwa pielęgnacja może wpłynąć na ich trwałość. Oto nasze wskazówki, jak zadbać o majtki menstruacyjne CLARK , by cieszyć się nimi jeszcze dłużej!

1. Pranie Majtek Menstruacyjnych CLARK

Przed pierwszym użyciem namocz majtki w zimnej wodzie przez 10-15 minut lub przeprowadź pierwsze pranie zgodnie z poniższymi instrukcjami. To pomoże bawełnie w nabraniu odpowiedniej chłonności.

Nigdy nie pierz majtek CLARK w temperaturze przekraczającej 30 stopni. Wybieraj pranie ręczne lub tryb prania ręcznego w pralce, używając łagodnych detergentów. Wypłucz krew pod zimną wodą przed praniem.

Pranie majtek menstruacyjne clark

2. Suszenie Majtek Menstruacyjnych CLARK

Unikaj suszenia majtek menstruacyjnych w suszarce czy na kaloryferze. Najlepszym sposobem jest delikatne rozprostowanie materiału i pozostawienie go do wyschnięcia w suchym miejscu. W słoneczne dni możesz korzystać z naturalnego suszenia na zewnątrz.

Majtki Menstruacyjne clark

3. Przechowywanie Majtek Menstruacyjnych CLARK

Przechowuj majtki menstruacyjne CLARK tak, jak zwykłą bieliznę. Unikaj zwijania w kulkę, aby nie narażać warstwy absorbującej na deformację. Zachowaj naturalny kształt.

majtki menstruacyjne

Podsumowanie

Unikaj ekstremalnych temperatur, które mogą wpłynąć na warstwę absorbującą. Przy zachowaniu powyższych wskazówek, Twoje majtki posłużą Ci do 5 lat. Ciesz się długotrwałym komfortem i oszczędnością!

Pamiętaj, każdy detal ma znaczenie. Dzięki tym prostym zasadom, Twoje majtki menstruacyjne CLARK będą gotowe służyć Ci przez wiele cykli menstruacyjnych!

 

Majtki Menstruacyjne

Zostaw komentarz

CLARK to nie majtki menstruacyjne , to styl życia ❤️