Jak wybrać odpowiednie majtki menstruacyjne?

Trafiłaś tutaj, a więc jesteś na dobrej drodze do bycia bardziej ekologiczną i bardziej przyjazną dla Twojego ciała podczas okresu.

Pytasz: jak? Odpowiedź jest bardzo prosta: majtki menstruacyjne. To rewolucyjny produkt, który powinna poznać każda kobieta na całym świecie. To kontratak na chemikalia, które sprzedaje się nam sprawnie umieszczone w pudełkach na tampony i opakowane w kolorowe folijki na podpaski.

Majtki menstruacyjne to wielorazowa, bawełniana bielizna, stworzona po to, by zatrzymywać płyn i maskować nieprzyjemne zapachy. Stworzona, by chronić Twoje zdrowie i naszą planetę. Jesteś przekonana, że powinnaś je mieć?

W takim razie: jak wybrać te odpowiednie? Służymy poradą!

Materiał do zadań specjalnych

Wybierz ofertę, która dokładnie przedstawia skład materiału. Musisz być pewna, że wybierasz dla siebie to, co najlepsze.

Majtki menstruacyjne powinny być skonstruowane z kilku warstw; z przyjaznego skórze materiału oraz powinny zawierać warstwę chłonną, a także zewnętrzną - wodoodoporną, która uchroni Twoje ubrania przed poplamieniem.

Przykładowo, Clark oferuje bieliznę składającą się z trzech warstw (kompozycja materiału może różnić się w zależności

od konkretnego modelu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z każdym z nich):

1) Wewnętrznej: ze 100% bawełny

2) Absorbującej: 90% włókno bambusowe, 10% Spandex

3) Wodoodpornej: 80% poliester, 20% nylon.

Wiesz co dotyka Twojej skóry i wiesz, co chroni Twoje ubranie przed niepożądaną wilgocią. Nasze tkaniny posiadają

certyfikat Oeko-Tex 100.

Krój - noś to, co lubisz

Wolisz figi czy mocniej zabudowane bokserki? A może model z wysokim stanem? Clark oferuje jedne i drugie, a także i te trzecie, więc możesz wybrać majtki menstruacyjne, w których będzie Ci najwygodniej. Szukaj rozwiązań skrojonych pod Twoje potrzeby!

Rozmiar – bo każda z nas jest inna Różnimy się wzrostem, wagą, typem sylwetki. Dlatego nie ma jednego, uniwersalnego rozmiaru majtek menstruacyjnych.

Dla zachowania pełnego komfortu wybierz rozmiar, który najlepiej odpowiada Twojemu ciału. Skorzystaj z tabeli rozmiarów, sprawdzając szerokość talii i bioder.

Jak widzisz, dzięki Clark wybór Twoich pierwszych majtek menstruacyjnych to bułka z masłem! Nie czekaj i ruszaj na

zakupy, aby zdążyć przed kolejnym okresem.

Zostaw komentarz

CLARK to nie majtki menstruacyjne , to styl życia ❤️