Na czym polegają majtki menstruacyjne?

Na czym polegają majtki menstruacyjne?


Komfort, higiena, ekologia – to trzy słowa, które idealnie pasują do filozofii majtek menstruacyjnych. Mimo, że jest to
wspaniały wynalazek, to jest to wciąż innowacja, której wiele kobiet jeszcze nie poznało. Natomiast te, które już miały z
nią styczność i zdecydowały się spróbować - nie chcą wrócić do tamponów i podpasek! Dołącz do ich grona; zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, na czym polegają majtki menstruacyjne.

 


Konstrukcja majtek menstruacyjnych


Przede wszystkim oferujemy kilka wygodnych fasonów, dzięki którym zawsze będziesz czuła się komfortowo. Nic Cię nie uwiera, nic nie obciera, nic nie uciska i nie wystaje spod ubrań. Majtki menstruacyjne wykonane są z wysoce chłonnych materiałów: lycry, tkaniny bambusowej, bawełny. To materiały przyjazne skórze, a co więcej nie zmieniają pH pochwy. Nie powodują nieprzyjemnych podrażnień i odparzeń (w przeciwieństwie do podpasek) i nie są przyczyną wstrząsu toksycznego (w przeciwieństwie do tamponów, które takie ryzyko stwarzają) oraz ogólnie rzecz biorąc nie są przyczyną bakteryjnych zakażeń.


Majtki menstruacyjne są wodoodporne i kilkuwarstwowe. Doskonale wchłaniają krew i nie dopuszczają do przeciekania ani do gromadzenia się płynu na ich powierzchni. Zapewniają bezpieczeństwo i komfort nawet do 12 godzin! Wszystko to właśnie dzięki kilku warstwom materiału i wysoce chłonnej wkładce umieszczonej w odpowiednim miejscu, która dodatkowo niweluje nieprzyjemne zapachy. Podczas noszenia nie masz wrażenia, że coś przecieka i że Twoje ubrania są poplamione.


Ratujmy naszą planetę!


Ziemia tonie w śmieciach - nie dokładajmy do tego swojej cegiełki, jeśli są sytuacje, w których możemy tego uniknąć.
Majtki menstruacyjne są wielorazowe i możesz bez obaw je prać - i to niejednokrotnie.

Dzięki nim nie tylko dbasz o środowisko nie produkując śmieci skażonych materiałem biologicznym, ale i dbasz o stan swojego portfela. Raz dokonany zakup wystarczy Ci na długi czas! CLARK oferuje wiele modeli majtek menstruacyjnych, więc możesz się zaopatrzyć w kilka par: gładkich, z ozdobną koronką, z wysokim stanem.

Zostaw komentarz

CLARK to nie majtki menstruacyjne , to styl życia ❤️